+48 (87) 643-10-02, +48 505-470-562 augustowia@augustowia.eu

O nas

Hotel Augustowia na Mazurach

Centrum Wypoczynkowo – Konferencyjne AUGUSTOWIA to nowoczesny obiekt, który powstał w 2009 roku.
Ośrodek posiada komfortowe pokoje noclegowe z łazienkami i telewizją, doskonale wyposażoną salę konferencyjną, restaurację oraz ogródek letni z altankami.
Hotel AUGUSTOWIA jest znakomitym miejscem zarówno dla rodzin szukających na Mazurach wytchnienia od trudów dnia codziennego, jak i osób poszukujących właściwej przestrzeni do organizacji konferencji lub firmowego szkolenia, zaś Gości obsługuje nie tylko w sezonie wakacyjnym, ale przez cały rok.
Dzięki bliskiej współpracy z profesjonalnymi biurami podróży mamy możliwość zorganizować dla Gości hotelu wiele dodatkowych atrakcji.

NASZE OBIEKTY:

Gościniec Kukle

Gościniec Kukle

Gościniec Kukle to hotel na 200 miejsc noclegowych na skraju Puszczy Augustowskiej położony nad malowniczymi krajobrazami łąk i lasów. Tu nad przepięknym jeziorem Pomorze, gdzie wszystko się zaczyna. Urlop się uda a Państwo wrócą tu ponownie.

Gościniec Kukle

Gościniec Sumowo

Gościniec Sumowo położony nieopodal Wigierskiego Parku Narodowego, Sejn i przejścia granicznego w Ogrodnikach z 95 miejscami noclegowymi.
Gościniec przeznaczony jest przede wszystkim dla szkół, pielgrzymek oraz grup zorganizowanych.

Lokalizacja hotelu

Centrum Wypoczynkowo – Konferencyjne AUGUSTOWIA znajduje się w malowniczym położeniu, nieopodal Kanału Augustowskiego w niewielkiej odległości od znanej śluzy Przewięź oraz Sanktuarium Maryjnego w Studzienicznej.
Kompleks hotelowy rozciąga się pomiędzy dwoma mazurskimi jeziorami (Białe i Studzieniczne) na samym skraju dzikiej Puszczy Augustowskiej, zaś od centrum Augustowa dzieli go zaledwie 7 kilometrów.

O dogodności lokalizacji hotelu świadczy dodatkowo bliskość trasy Augustów – Sejny – Ogrodniki, która otwiera najlepszą drogę turystom pragnącym udać się Litwę, a także przejścia granicznego. Znakomita lokalizacja Hotelu AUGUSTOWIA ułatwia także zwiedzanie regionalnych atrakcji takich, jak:

  • Biebrzański Park Narodowy
  • Wigierski Park Narodowy
  • Suwalski Park Krajobrazowy
  • Zabytki i atrakcje w Sejnach, Puńsku, Studzienicznej i Augustowie

NA TERENIE OŚRODKA

R

2 grille - obsłużą do 120 osób

R

Restauracja

R

Bar / sklepik

R

Jadalnia / stołówka

R

Stół do ping-ponga

R

Sala bankietowa na 160 osób

R

Sala konferencyjna na 140 osób

R

Sauny dla maksymalnie 14 osób

R

Przechowalnia rowerów

R

Parking

Hotel AUGUSTOWIA